top of page
mectronic-web_titulka.png

MECTRONIC

Laser, Kryoterapia, Rázová vlna, Tecar

​​THEAL Therapy (Temperature controlled High Energy Adjustable Multi-Mode Emission Laser) je patentovaná terapeutická metóda, ktorá rozširuje a zefektívňuje využitie laserovej terapie. Vďaka THEAL terapii je možné modulovať energiu akýmkoľvek spôsobom. Každá vlnová dĺžka je ľubovoľne nastaviteľná vo svojom výkone a emisnom móde - typu frekvencie, čo zaručuje možnosť liečiť najširšie spektrum patologických problematík a to s maximálnou terapeutickou efektivitou, bezpečnosťou pre pacienta.

CHELT THERAPY je nová inovatívna synergia medzi kryoterapiou – 30 °C s termickou kontrolou a THEAL laserovou terapiou. Silná vazokonstrikcia zabezpečovaná kryo modulom, zamedzuje prietoku oxy-hemoglobínu a súčasne tak umožňuje oveľa lepšie prestupovať laserovú energiu do hĺbok tkanív. Hypotermia, prirodzená teplota a následná hypertermia, zaisťuje aktiváciu mikrocirkulácie a neoangiogenézy, čo je prvotnou fázou fotobiomodulácie, teda prirodzeného regeneračného terapeutického procesu.

PULSWAVE PLUS je radiálna rázová vlna na elektromagnetickom princípe. Dlhú životnosť zaručuje inovatívny MagPulse generátor, ktorý garantuje minimálne 5 miliónov rázov. Vďaka elektromagnetickej technológii umožňuje PULSWAVE PLUS pracovať v niekoľkých odlišných emisných módoch, ktoré je možné prispôsobiť podľa špecifickej patológie a oblasti ošetrenia.

 

PulsWave generuje nový unikátny Soft Puls, ktorý má až 5x dlhší priebeh, než bežné vzduchom generované systémy. Vďaka tomu je možné preniesť až 5x viac energie s oveľa nižšou bolestivosťou pri aplikácii. Je tak maximalizovaná terapeutická efektivita a znížená bolestivosť pri aplikácii. PULSWAVE PLUS posúva radiálnu rázovú vlnu na ďalšiu vyššiu úroveň.

DOCTOR TECAR PLUS je pokročilá rádiofrekvenčná cielená terapia, čiže TECAR. Vďaka diatermickému účinku poskytuje rýchlu efektivitu pri akútnych, subakútnych a chronických problematikách pohybového aparátu. DOCTOR TECAR PLUS umožňuje širokú personalizáciu terapie v nadväznosti na špecifické potreby pacienta, terapeuta a tým najlepšie cieliť na danú anatomickú oblasť a patológiu. DOCTOR TECAR PLUS je kompaktných rozmerov a jednoducho prenosný.

Katalóg na stiahnutie

bottom of page